Yaşam

Işığınızı Nasıl Keşfedersiniz?

 

Kadınların ne kadar büyüleyici olduğunu ve bunun ne anlama geldiğini biraz konuşalım. Kainatın tam merkezinde kadınlar vardır; hayatın başladığı ve yaratıldığı yer… Kadınlar eşsiz bir içgüdü ve algı ile donatılmıştır ki bu anneliğe çok uygundur.

Her kadın içlerindeki kıvılcımla tüm dünyaya yön verebilecek ilahi özelliklerle doludur. Her kadının yolculuğu bu büyüleyici ışığı bulmak ve dünyayla paylaşmakla başlar. Tıpkı vücudumuzdaki hücreler gibi kadınlar da dünya gezegeninin hücreleridir. Tüm kadınlar bir arada bu vücudun sağlıklı ve uyumlu çalışması için birlik olmalıdır. Eğer dünyaya ışığımızı yansıtmıyorsak bir hücre olarak görevimizi doğru yapmıyoruz demektir.

Peki kendi ışığımızı/sihrimizi nasıl keşfedebiliriz?

Yapılacak ilk şey kendimizi yargılamaktan vazgeçmek ve kendimizi olduğumuz gibi kabul etmektir. Kendinizin basit bir hikaye olmadığını etrafınızdaki her şeyin bir nedenle olduğunu ve kendinizi blokladığınız konuların sihirli enerjinizi yansıtmaktan sizi alıkoyduğunu bilmelisiniz. Kendimizi yargılamayı bıraktığımızda diğerleri de bizi yargılamayı bırakacaktır. Biz kendimizi nasıl görüyorsak, etrafımızdakiler de bizi öyle görecektir. Sihir çok basitçe sizin özgünlüğünüzdür. Blokajlarınızı, travmalarınızı, katmanlarınızı ortadan kaldırdığınızda sizden gelen ışık her zaman çok güzel olacaktır.

Hepimiz insanız. Ve hepimiz ailelerimizden veya sosyal sınıflarımızdan kaynaklanan etiklerimizle doğarız. Hiçbir zaman mükemmel olamayacaksınız bu nedenle mükemmel olmayı denemekten vazgeçin. Görmeniz gereken şey tam olarak şudur; bir yara izi ya da bir kusur sizin asıl en büyük gücünüz ve güzelliğinizdir.

Kendinize en çok sevgi verin. Kendi içinizdeki küçük kıza tıpkı kendi çocuğunuza yapacağınız gibi sevgi ve ilgi gösterin.

Danışanlarımla çalışırken önce onlardan bir daire çizmelerini ve dairenin içinde onları mutlu eden her şeyi yazmalarını istiyorum. Birçok kişi dakikalarca düşünüyor ve aslında onları neyin mutlu edeceğini bilmiyorlar bile. Sanki bu çok önemsiz bir konu gibi daha önce üstünde düşünmemiş oluyorlar. Bu durumda onlara haftasonu planı yapar gibi düşünmelerini, paranın hiç problem olmadığını ve haftasonlarını en iyi şekilde planlamalarını istiyorum.

  • Ne yapmak sizi mutlu ederdi?
  • Hiç kimsenin yargılamasını dikkate almadan neler size keyif verirdi?

Size keyif veren alanları bilmeniz, şarj olmanızda ve enerjinizi daha yükseğe taşımanızda önemlidir. Keyif almak kendinizle daha derin ilişkiye girmenize ve sihrinizle bağlantı kurmanıza yol açar. Size keyif veren şeyleri keşfettiğinizde bunları günlük hayatınızla birleştirmek istersiniz. Günlerinizi keyif alanından planlayın. Keyfinizi, zevk almayı bir numaralı önceliğiniz yapın.

Kendi sihrinizi, ışığınızı ortaya çıkartın, ona aşık olun ve dünya ile paylaşın.

 

Yazı; https://themysticsense.com/2017/09/19/how-to-discover-your-magic/

Görsel; http://static.pexels.com

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • grapolnot kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Patrickcak kullanıcısının profil fotoğrafı
  • VolumePills kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL
Editör'ün Seçimi