Duyurular Hediye Markalar Uncategorized

Uykusuz Anneler "Uykucu Bebek" İster!

Bebeklerimizin uyumasına yardımcı olan ürünleri Uykusuz Anneler’e tanıtmaya devam ediyoruz. Aşağıda detaylı bilgilerini bulabileceğiniz Uykucu Bebek ürünlerinden birine Uykusuz Anneler’in hediyesi olarak sahip olmak için Uykusuz Anneler’in Facebook sayfasını ve Twitter hesabını takipte kalın!

Uykucu Bebek nedir?

Yenidoğan bebeğinin uyku sorununa bir çözüm bulmak amacıyla bebeği için en uygun ürünü arayan bir anne tarafından kurulan Uykucu Bebek, bebeklerin uykuya yönelik ihtiyaçlarına %100 organik pamuk ve bambu ipliğinden dokuma yeni nesil kundakları ve uyku tulumları ile cevap veriyor.

Uykucubebek.com, Avustralya merkezli ödüllü ergoPouch markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak annelerin ve bebeklerin en büyük ihtiyacına yanıt vermeye başladı.

Tüm ürünleri polyester içermeyen, %100 organik pamuk ve bambu ipliklerinden üretilen ErgoPouch kundak ve uyku tulumlarının en önemli özellikleri bebek dostu, alerji testlerinden geçmiş, kolay ve pratik kullanımlı, zirai ilaç ve zararlı kimyasallara maruz kalmamış özel ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Dünya çapında 4 ödül sahibi

Mükemmellik ve kalite alanında 4 ödül sahibi markamız bebeklerin doğumdan itibaren uykuya yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Organik sertifikalı ErgoPouch kundakları ve uyku tulumlarında kullanılan pamuklar hiçbir zirai ilaca ya da kimyasala maruz kalmayan %100 saf organik pamuktan üretilmekte. Bu özelliğiyle hem bebek cildi hem de çevre dostu ürünler olarak annelerin tercihi. Yenilikçi kundak tasarımı sayesinde, geleneksel kundaklardaki aşırı sıkı sarmadan dolayı kalça ve omurga gelişimine olan zararlar tümüyle ortadan kalkarken, nefes alan süper esnek bambu kumaş sayesinde bebekler en sıcak havalarda dahi terlemiyor.

AirCocoon, ergoCocoon ve ergoPouch Uyku Tulumu

AirCocoon Kundak
Aircoon serisi en sıcak havalar için fermuarsız olarak tasarlanmış en ince kundak modeli. %100 bambu ipliği kullanıldığından ultra esnek ve nefes alan bir dokuya sahip.

ErgoCocoon 2si1 arada kundak & uyku tulumları

ErgoPouch’un ödüllü ErgoCocoon serisini bebeğinizde başlangıçta kundak olarak kullanabiliyorsunuz.Büyüdükçe hareket kabiliyeti artan bebekler yataklarında dönmeye başladıklarında artık kundak kullanmayı bırakmanız gerekir. Bebeğiniz dönmeye başladıktan sonra omuz bölgesindeki çıtçıtları açarak ürünü uyku tulumu olarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Tüm modellerinde kullanılan çift yönlü açılan fermuarı sayesinde geceleri alt değiştirmek için artık bebeğinizi uyandırmak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta kundaktaki ya da uyku tulumundaki bebeğinizi kolaylıkla araç koltuğuna bağlayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile hem bebeğiniz için çok rahat ve sağlıklı, hem de anneler için çok kolay kullanımlı.

Türkiye’de kundak modellerinde bulamayacağınız 0.2 tog’dan 2.5 tog’a kadar kalınlık seçenekleri bulunmakta.

ErgoPouch Uyku tulumları

İç yüzeyi %100 organik pamuktan, dış yüzeyi ise ultra yumuşak ve esnek bambudan dokunmuş olan uyku tulumları 0.3 Tog kalınlığından başlayarak soğuk kış ayları için tasarlanmış 3.5 tog kalınlık seçeneğine kadar geniş yelpazede kalınlık ve desen seçenekleri barınırıyor.

Doğru sıcaklıkta doğru uyku tulumu seçtiğinizde bebeğinizin üzerine ekstra bir örtü örtmenize gerek kalmıyor.

Uyku yeleği

Ocak 2014 tarihi itibari ile Türkiye’ye uykucubebek.com üzerinden giriş yapan ErgoPouch markasına ait ürünler çok yakında bebek mağazalarında ve internet satış siteleri üzerinden tüketicileriyle buluşuyor.

Avustralya, Amerika ve Avrupa’da annelerin severek kullandığı ve vazgeçemediği ErgoPouch ürünlerine www.uykucubebek.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook.com/uykucubebekcom
Twitter.com/uykucubebekcom
Instagram.com/uykucubebekcom
Plus.google.com/uykucubebekcom

Daha fazla bilgi için: info@uykucubebek.com

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Lorrine Nanya kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Jerome Dandridge kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi