Duyurular

Ankara Ankamall’daki Etkinlikler

ankamall

Uykusuz Anneler Kulübü olarak bizim de katıldığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla organize edilen etkinlikler kapsamında yer alan Geronimo Kızıderili Kampı’nı çocuklar çok sevdi.

Çocuklar için ANKAmall’ın içerisinde Geronimo Kızılderili Kampı kuruldu. Kamp, çocuklara Kızılderililerin günlük yaşam etkinliklerini doğal dokusunu bozmadan birebir canlandırarak, katılım ve uygulama olanağı sundu. 108 metrekare alanda kurulan kampta çocukları Kızılderili yerliler karşıladı. Yüzleri boyanan çocuklar otantik giysiler giyerek kampa girdi. Davul çalma, at binme, çamur atölyesi, balık tutma, top atma ve Kızıl Boğa ile fotoğraf çektirme gibi Kızılderililerin yaşam etkinliklerini temsil eden alanlar kuruldu. Tiyatro oyuncuları, animatörler ve çocuk gelişimi uzmanları etkinlik sırasında çocuklara eşlik etti. Kurulan alanlarda doyasıya eğlenen çocuklara etkinliğin sonunda sertifika verildi.

Ayrıca Minti Monti eğitici atölyeleri ile iş makinaları parkurunu da deneyimleme fırsatı bulan çocuklar tüm gün bu ücretsiz etkinliklerden faydalandılar.

Hafta sonu ne yapsak diyen Ankaralı uykusuz anneler, Ankamall’da ücretsiz çocuk etkinlikleri devam edecek!

 

ANKAmall’un dopdolu çocuk eğlence programında 25-26 Nisan tarihlerinde de çılgın bisiklet gösterisi yer alacak. Merakla beklenen gösteride dünyaca ünlü AMG-Rotwild markasının farklı segmentteki bisikletleri AVM içerisindeki kurulmuş parkurlarda ilgili müşterilere test ettirilecek. Bisiklet meraklılarına küçük teknik eğitimler ve bisikletlerle ilgili genel bilgiler verilecek.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Pansy McBurney kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Kirk Mayberry kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ermelinda Saxon kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi