Duyurular

Anneler Günü Hediyemizi Seçtik!

hayat veren hediyeler bebek

Bizim günümüz geliyor, evet “Anneler Günü”.

Bizim için diğer günlerden çok da farkı yok aslında, sıcacık bir sarılma, “canım annem” diyerek gülen minik suratlar zaten bizim en güzel hediyelerimiz. Ama madem bize hediye almak istiyorsunuz o zaman bu anlamlı hediyeyi istiyoruz sizden.

Unicef’in “Hayat Veren Hediyeler” sitesini ziyaret ederek belki de şimdiye kadar gördüğünüz en anlamlı hediyeyi alabilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenek mevcut. Bir başkasını mutlu ettiğini bilmenin değeri ise paha biçilemez. Söyleyin lütfen, sıtma ilacının kurtardığı bir hayat, bir ailenin su içebilmesini sağlamak hangi hediyeyle boy ölçüşebilir?

hayat veren hediyeler

 

Hayat Veren Hediyeler, dünyada şiddete maruz kalan, hasta, aç, savaş ve felaketlerin ortasında, en ihtiyaç içindeki çocuklara verilen, gerçek, elle tutulur, hayat kurtarıcı, yaşamları iyileştirici hediyelerdir. Bunlar, ölümcül hastalıklara karşı aşılardan tutun, doğal felaketlerin getirdiği acil durumlarda çocukların beslenmesi için tedavi edici hazır besinlere, su arıtma tabletlerinden Afrika’yı hâlâ kasıp kavuran ölümcül sıtma için ilaç ve cibinliklere kadar geniş bir yelpazededir. Hayat Veren Hediyeler’den verdiğinizde yalnız sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmıyor, tüm dünyada çocukların hayatlarını kurtarıyor ve yaşamlarını değiştiriyorsunuz.

Annenize, bir arkadaşınıza, dostunuza, iş çevrenize hediyelerimizden aldığınızda, onlara, hediyenin açıklaması olan özel bir e-kart gönderilir. Hediye olarak satın aldığınız her ürün, UNICEF’in hizmet verdiği 150’den fazla ülkede, en çok ihtiyaç duyulan yere ulaştırılır.

Geçen sene destekçilerin verdiği Hayat Veren Hediyeler Afganistan’dan Zimbabve’ye 66 ülkede yüzbinlerce çocuk ve annesine umut oldu!

 

 

Şimdi lütfen anneme ne alacağım diye düşünmeyi bırakın ve bu güzel hediyelerle hem annenizi mutlu edin hem de bir başkasını 🙂

Uykusuz Anneler Kulübü

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Kirk Mayberry kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Melvina Casey kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Karla Pichardo kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi