Duyurular Markalar

Bebegiminlistesi.com Uykusuz Anneler ile!

Türkiye’nin ilk online babyshower listesi olan bebegiminlistesi.com Uykusuz Anneler ile buluştu. Uykusuz Anneler Kulübü olarak Türkiye’de bir ilk olan bu siteyi ve yeni projelerini tanıtmaktan mutluluk duyduğumuz bu günde hem bu güzel, pratik ve faydalı site hakkında bilgi aldık hem de destekledikleri bir çok sosyal sorumluluk projesini kendilerinden öğrendik.

Firma kurucularından Elif Hanım bize bu fikrin nasıl ortaya çıktığını şöyle anlattı:“bebegiminlistesi.com e-ticaret sitesi, 2009 senesinde hamile kalıp, kendime babyshower ihtiyaç listesi oluşturmak istediğimde Türkiye’de böyle bir açığı fark etmem sonucu doğdu. Annenin hamilelik döneminde onun dikkatini dağıtmadan, baby shower konseptiyle bu özel dönemi en güzel şekilde geçirmesini istedik. Bunun için hem anneler hem de yakınları için kolay, eğlenceli ve prestijli bir site kurduk.”

Nedir bebegiminlistesi.com derseniz;

Türkiye’de babyshower konsepti alanında bir ilk olan bebegiminLİSTESİ.COM, babyshower organizasyonunu interaktif hale getiren ilk ve tek e-ticaret sitesi. Bebek bekleyen bir anne adayı, evinden çıkmadan bilgisayarına girip istediği ürünleri, beğendiği markaları seçerek listesini oluşturuyor ve bunu ister mail ortamında ister sosyal medya hesaplarında sevdikleriyle paylaşıyor. Çok eğlenceli bulduğumuz tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi böylece hamile halinizle yorulmadan, siz hayal ettiğiniz hediyelere kavuşurken, hediyeyi alanlar da zahmetsizce sevdiklerine istediği hediyeyi vermiş oluyorlar.

bebegiminlistesi.com un sundukları bununla da bitmiyor.

• Babyshower partiniz için her ayrıntıyı düşünüyor

Babyshower partileri için Bebek/Kalamış Divan ve Raika Restoran’da tüm ayrıntısı düşünülmüş menülerle kusursuz bir bebek partisi sunuyor. Bebek/Kalamış Divan’da bulunan yakut, zümrüt ve elmas menü paketleriyle anne adayları özel isteklerine göre partileri şekillendiriyor. Birbirinden neşeli butik pastalardan kurabiyelere, kanepelerden renkli makaronlara kadar catering seçenekleriyle bebegiminLİSTESİ.COM, anne adaylarının baby shower partisini yapacakları yere göndererek, anne adayı ve konuklarına farklı lezzetler sunuyor. Anlaşmalı fotoğrafçılarıyla da anne adaylarının bu mutlu gününü ölümsüzleştiriyor. Yakın zamanda parti süsleme konseptlerinin de sitede yer alacağı haberini de aldık!

• Kumbara Hesabı ( V.I.B Card-Very Important Baby Card)

Anne hediye listesini arkadaşları ile paylaştıktan sonra hediyeler listeden satın alınmaya başlanıyor. Anne yakınları, listeye ulaşıldığında hediye almak yerine annenin hesabına V.I.B Card (Very Important Baby Card) hediye kartı da alabiliyor. Daha sonra anne, hesabında biriken hediye kartları ile istediği hediyeleri kendisi de satın alabiliyor.

• Sevgi Battaniyesi Projesi

Sosyal sorumluluğun da bilincinde olan bebegiminLİSTESİ.COM, bir kalkınma projesinde çalışan kadınlara, annenin oluşturduğu ihtiyaç listesinden hediye alan her kişi için bir parçanın temsil edildiği patchwork bir battaniyeyi diktirerek, kadın istihdamına katkıda bulunmayı amaçlıyor. bebegiminLİSTESİ.COM’un, bu projeyle birlikte bir diğer amacı ise bebeğine hediye alan kişileri anneye hatırlatmak. ‘Sevgi Battaniyesi’ adı verilen bu battaniye ile bebeğe değerli bir hatıra bırakacak ve hatırlanacak.

• Doğumgünü hediye listeleri çok yakında BebegiminLİSTESİ.COM’da

Babyshower-bebek ihtiyaç listesi konseptiyle yola çıkan bebegiminLİSTESİ.COM’un bir sonraki konsepti; doğumgünü hediye listeleri ve partileri. Anneler çocukları için 1 yaşından 13 yaşına kadar doğumgünü hediye listesi hazırlayabilecek ve partilerini organize edebilecekler.

• Happy Baby Projesi

bebegiminLİSTESİ.COM yeni ve inovatif projeleri de yakindan takip edip destekleyen bir marka olarak biz Uykusuz Anneler’in gönlünü fethetti! Happy Baby projesi, Cansu Akarsu ve ekibi tarafından geliştirilen dünyanın en ergonomik anakucağı tasarımı. Uganda’da bebeklerini ergonomik olmayan şekilde gün boyu taşıyan annelerin sağlıklı bir şekilde bebeklerini taşımaları için geliştirilen bu anakucağını Uganda halkına üretmeyi, kullanmayı ve satmayı da öğreterek hem onlara ekononmik bir katkı sağlamış hem de hayatlarını kolaylaştırmış. İlerleyen günlerde Türkiye’de özellikle Karadeniz ve İç Anadolu’da çalışan kadınlarımız için de çalışmalar yapılacak. Bu güzel projeyi bebegiminlistesi.com vasıtası ile tanımış olmaktan ve bir Türk kadınının başarısını görmekten çok mutlu olduk. Bu proje ile ilgili daha detaylı bilgiyi http://happybabycarrier.org/ adresinde bulabilirsiniz.

Etkinliğimizden bu güzel kareleri çeken sevgili Betty Mazalto‘ya da Uykusuz Anneler Kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz.

Bu güzel gün için bebegiminLİSTESİ.COM ekibine ve etkinliğmizde bizleri yalnız bırakmayan blogger arkadaşlarımıza teşekkürlerimizle..

 

 

http://blogcuanne.com/2014/04/22/bebegimin-listesi/

duygusenyurek.com

http://www.socialmom.com.tr/tr/oneriler/bebegiminlistesi-com-dan-haberiniz-var-mi/

momsblognote.blogspot.com

http://www.yesimmutlu.com/ysmblog/babyshowermi-bebegiminlistesi-yap-gitsin.html

http://kokoshanne.com/hediye-degistirme-derdine-son/

http://www.birkadinyaziyor.com/bebegiminlistesi-com/

http://www.anneysen.com/anneysenbloglari/yasam/haberler/april-2014/turkiye-nin-ilk-online-baby-shower-bebek-hediye-li.aspx

hassasanne.com

http://www.defnevederin.com/2014/04/bebegimin-listesi-ile-hediyeleri-anne.html

http://www.giydiranne.com/2014/04/bebegiminlistesicom.html

http://deydaazra.com/bebegimin-listesi/

http://derenden.com/bebegimin-listesi/

http://www.melinasmom.com/site/2014/04/18/bebegiminlistesi-com/

 

 

 

Uykusuz Anneler Kulübü

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Jeremy Venn kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Pansy McBurney kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Andres Treadway kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi