Duyurular Röportajlar

Bebek kıyafetleri organik olmalı mı?

Daha doğmadan bebeklerimiz için en sağlıklı, en kaliteli, en güzelini arama çalışmalarına başlarız. Bu çaba içinde, bazen belki de ihtiyacımız olmadığı halde aldıklarımız ya da maddi olarak büyük külfeti olsa da aynı oranda fayda göremediğimiz ürünler edindiğimiz olmuştur.

Organik ürünler de henüz ülkemizde kolaylıkla ulaşılamayan ürünler arasında… Bebekler için organik ürün koleksiyonu da çıkaran LC Waikiki Kalite Güvence Müdürü Arzu Konyalı’ya bebeklerimiz için organik mi almalıyız yoksa organik olmayan ürünler de kullanılabilir mi sorduk:

Uygun fiyatlı ürünlerden de yüksek kalite standartlarına sahip olabileceğini gösteren LC Waikiki, Türkiye’de ürün güvenliği konusunda 2007 yılından bu yana yoğun ve etkin olarak çalışıyor. AB standart ve mevzuatlarının tercümelerini yaparak, tasarım, üretim ve paketleme aşamalarında uygulanmalarını sağlıyor ve bu uygulamaları ile sektörde öncü bir marka .

lcwaikiki 1      lcwaikiki 2      lcwaikiki 3

Aynı zamanda, “Ekolojik Ürün El Kitabı” yayınlayan ilk Türk markası da olan LC Waikiki, Türkiye, Çin ve Bangladeş olmak üzere üç tam kapasiteli laboratuvarda araştırmalarını sürdürüyor. LC Waikiki, bu laboratuvarlarda günde ortalama 1.500 adet ekolojik test yapıyor.

LC Waikiki, 14 yaşına kadar olan tüm çocuk ürünlerini (EN 14682 European Standard) “Çocuk Ürünleri Güvenliği” ve BS 7907:2007– British Standart) “Çocuk Ürünlerinde Mekanik Güvenlik” standartlarına uygun olarak tasarlayıp, üretiyor. Ayrıca tüm ürünleri 2 sene içerisinde faturaya gerek olmadan mağazalarda iade etmek mümkün!

Ülkemizde böyle bir markanın kalite güvence ve ekoloji konusunda hassasiyetle çalışarak öncü olması, kaliteliyi uygun fiyatla da alabileceğimizi göstermesi biz uykusuz annelerin bakış açısını çok değiştirdi. Sizlerin deneyimlerini merak ediyoruz uykusuz anneler tüm kıymetli yorumlarınızı LC Waikiki’ye iletiyoruz.

 

 

* Bu içerik LC Waikiki’nin desteğiyle hazırlanmıştır.

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Kisha Calder kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Juanita Wilbanks kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi