Güzellik & Bakım

Cilt Bakımında Vazgeçilmezim – REN

ren

 

Bugüne kadar kozmetik ve dermakozmetik ürünlerinde pek çok farklı markayı denemiş olan, ben REN markası ile tanıştıktan sonra cilt bakımı konusunda bütün ihtiyaçlarıma cevap veren ürünleri tek bir marka altında bulmanın mutluluğunu yaşadım.

REN markası; cilde dost olmayan maddeler içermeyen “Temiz Cilt Bakımı” için “Doğru Bileşenler”, etkili bir cilt bakımı için “Doğru Ürün Deneyimi” , cilde temiz ve etkili bakım sunan “Doğru Bilim”, prensiplerinin herşeyin önünde olduğu “Doğru Tutum” ve “Doğru Çevresel Duyarlılık” tan oluşan 5 Prensibi ve  muhteşem ürünleri ile cilt bakımı konusunda kesinlikle ezberimi bozdu.

REN ürünleri arasında herkese tavsiye ettiğim ve inanılmaz memnun kaldığım favori ürünlerim ise “Keep Young and Beautiful Serum”, “Glycolactic Radiance Renewal Mask” ve “Invisible Pores Detox Mask”.

dero

 

Özellikle nemsiz ve susuz kalmış ciltler için uygun olan “Keep Young and Beautiful Serum” ilk yaşlanma belirtilerine karşı çok etkili. Sabahları temizlenmiş cildinize nemlendiriciniz altına uygulayacağınız bu serum cildinizin daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha canlı görünmesini sağlayan ileri düzey biyoaktifler içeren mucizevi bir ürün.

Pürüzlü ya da hafif sivilceli ciltler için uygun olan “Glycolactic Radiance Renewal Mask” ise haftada bir temiz cildinize özelllikle banyo sonrası uygulayacağınız cildi tazelemeye, yenilemeye, çizgilerin görünümünü azaltıp cilt rengini aydınlatmaya yardımcı soyucu bir maske.

 

T bölgesi yağlı, ara sıra sivilce ve siyah nokta problemi  yaşayan karma ciltler için uygun olan “Invisible Pores Detox Mask” yine haftada bir diğer maske ile dönüşümlü olarak uygulayabileceğiniz gözenekleri küçültmeye, cildinizi fazla yağdan arındırmaya ve pürüzsüzleştirerek güçlendirmeye yarayan detox etkisi gösteren arındırıcı bir ürün.

Siz de bu marka ile tanışmak ve size uygun REN ürünlerini keşfetmek istiyorsanız www.renskincare.com.tr sayfasında yer alan “Bakım Günleri” ni takip ederek size en yakın anlaşmalı ezcanede ücretsiz cilt bakımınızı yaptırabilirsiniz.

 

Bu kadar doğal, bu kadar etkili ve bu kadar muhteşem ürünler için teşekkürler REN Türkiye 😉

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?
 • Dero'nun gözünden

  Derya Ünlü • Siz de yorum yapın

  Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

  genografi

  Yalnız değilsiniz

  • Ollie Knight kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Christie Shufelt kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ermelinda Saxon kullanıcısının profil fotoğrafı

  Gruplara katılın

  GİRİŞ YAP KATIL

  Benzer Yazılar

  Editör'ün Seçimi