Duyurular

Cocuklageziyoruz Açıldı!

 

çocukla geziyoruz

Sizler de bizim gibi evden çıkmadan çocukla nereye gitsek, nerde rahat ederiz, acaba zorluk yaşar mıyız diye düşünüyor musunuz?

 

İşte bizim gibi düşünen ve bu düşünceden hareketle yeni bir site kuran 4 arkadaşımız sevgili Ezgi,Evrim, Sinem ve Burcu, çocuklarıyla birlikte deneyimlediği otel, restaurant, cafe leri diğer annelere aktarmak, anne gözüyle paylaşmak için çok işe yarayacağını düşündüğümüz cocuklageziyoruz.com u kurdu!

Artık Uykusuz Anneler’e de yazılarıyla deneyimlerini aktaracak olan Çocukla Geziyoruz ekibinin hikayesini bir de kendilerinden sizlere iletmek istedik:

cocukla geziyoruz

 

Biz, çocukla geziyoruz yazarı 4 anne, çocuk sahibi olmadan da gezmeyi, keşfetmeyi çok severdik. Hani derler ya çocuktan sonra hayat değişiyor evet çok haklılar hepimizin hayatı çok değişti fakat biz gezmeye, tozmaya yine devam ettik. Yeni hayatımızda değişen şey gezdiğimiz yerlerin farklılığı ve o mekanlardaki farklı arayışlarımız oldu.  Evet kabul ediyoruz çocuklarla birlikte gezmek kolay bir iş değil. Gittiğiniz mekanın çocuk dostu olup olmadığını bilmeden gitmekse ciddi bir risk, bu yüzden gittiğimiz, denediğimiz, memnun kaldığımız mekanları yazarak hem kendimize hem diğer annelere bir arşiv oluşturmayı istedik. Amacımız dışarda nerede yemek yesek rahat ederiz, hangi otelde çocuklarla zorlanmadan tatil yaparız, çocukları hangi parka götürsek sorularının cevaplarında annelere yardımcı olabilmek.


Bir anne, bizim tavsiyemiz ile gittiği mekanda mutlu olmuşsa bizim siteyi kurma amacımız yerine gelmiş demektir. Çocuğu ile gezmeyi seven tüm anneleri www.cocuklageziyoruz.com adresine bekliyoruz.

 

Uykusuz Anneler Kulübü olarak yolunuz açık olsun diyoruz kızlar!

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Davis Shaffer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Felix Matheny kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL