Duyurular

Çocuklarınızın Çizimleri Gerçek Olsun!

tasarimtakarim01

 

Çizimlerin çocukların yaratıcılıklarının en değerli yapı taşları olduğuna inanan heykeltıraş Özgür Arslan Karavit ve Çizgi Çocuk Atölyesi kurucularından ressam Yasemin Erdin Tavukçu, “Tasarım Takarım” atölyesinde, bu değerli çizimleri hayat boyu kalıcı bir anıya; takılabilir sanat objelerine dönüştürüyorlar.

Çocuklara çizimin, hem her türlü tasarımın ilk adımı olduğunu göstermek, hem de yaptıkları çizimin değerli ve biricik olduğu mesajını vermek için yola çıktıkları Tasarım Takarım’da çizimler el yapımı kolye, broş, bilezik vb. takılara dönüşüyor.

Tasarım Takarım’a istediğiniz bir çizimi mail atarak çocuğunuzun tasarladığı bir takıya sahip olabilirsiniz.

 

tasarimtakarim02

 

Tasarım Takarım!

Ressam Yasemin Erdin Tavukçu ve heykeltıraş Özgür Arslan Karavit, “Tasarım Takarım” atölyesinde, çocuk çizimlerini hayat boyu kalıcı bir anıya; takılabilir sanat objelerine dönüştürüyorlar.

 

-“Tasarım Takarım” nereden çıktı?

 

Y.E: Çocuk çizimlerini kalıcı bir anıya dönüştürmek kızım Serin’in ilk çizimleriyle doğan, Özgür’ün harika takıları ve oğlu Kerem’in tasarımlarıyla karşılaştığımda hayat bulan bir proje.

5 yıldır Çizgi Çocuk Atölyesi’nde çocuklar ile yaratıcı resim ve heykel çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımızda yaratıcılığın en kıymetli yapı taşı olan çizimin önemi üzerinde sürekli duruyor ve nasıl destekleyebileceğimiz konusunda fikirler veriyoruz. Desteklemenin en iyi yolu çizimlere önem vermek ve bunu göstermek.

Buradan yola çıkarak, biz de Özgür ile “Tasarım Takarım”da çizimleri kıymetli takılara dönüştürerek  çocuklara yaptıkları çizimlerin  değerli ve biricik olduğu mesajını vermek istedik. Çizimleri hayat boyu kalıcı bir anıya; takılabilir sanat objelerine dönüştürmeye başladık. Çünkü çocuğumuzun tasarladığı bir takıyı takmanın verdiği mutluluğu biliyoruz .

 

tasarimtakarim

-Çizimler nasıl takıya dönüşüyor?

 

Ö.K:  Takıya dönüştürmek istediğiniz çizimin fotoğrafını ve takı seçiminizi (broş/ kolye/ bilezik vb.), fikir ve sorularınızı bize e-posta ile yolluyorsunuz.  Bize iletişim bölümündeki formu doldurarak veya info@tasarimtakarim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Sizi yolladığınız çizim, seçiminiz ve sorularınız ile ilgili bilgilendiriyoruz. Onayınız ardından 5-7  iş günü içinde uygulamayı yapıp, belirttiğiniz adrese takınızı gönderiyoruz.

 

www.tasarimtakarim.com

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Felix Matheny kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Karla Pichardo kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ermelinda Saxon kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL
Editör'ün Seçimi