Aktiviteler Duyurular

Çocuklarla Bu Hafta Ne Yapsak?

ailece_seramik

Uykusuz Anneler Kulübü için bu hafta Şehrin Çocuk Hali‘nin önerdiği aktiviteler aşağıdaki gibi…Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz daha fazla aktivite için Şehrin Çocuk Hali‘ni ziyaret etmenizi öneririz uykusuz anneler!

 

coding_istanbul_1

Coding İstanbul ile Çocuklar Kendi Oyunlarını Yazacak!

Geleceğin yazılımcılarına temel oluşturacak ve kod yazma konusunda belirli bir seviyeye taşıyacak olan Coding İstanbul Projesi ücretsiz olarak verilmekte. 2-3 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitime dünyadaki trendleri yakından takip eden tüm çocuklar davetli.  Atölye Beyoğlu Cer Atölyesi’nde gerçekleşecektir.

Epilepsiye_Objektif_Ol_Poster

Epilepsiye Objektif Ol Fotoğraf Yarışması

Epilepsi hastalığına dikkat çekmek amacıyla Türk Epilepsi ile Savaş Derneği, Sanofi’nin desteğinde “Epilepsiye Objektif Ol” isimli bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya 27 Nisan 2016 tarihine kadar 6 yaşından büyük herkes katılabilir.

 

palyaco_prens_2

İki Kova Su

Köyün Bekçi’sinin Güneş ve Çiçek adında iki kızı vardır. Köyün zengini Altınkese ve Kunduracı ise Bekçi’ye rağmen, bu güzel kızlarla evlenmek ister. Fakat Kunduracı’nın yeni bir hayat kuracak parası, Altınkese’nin de işi dışında hiçbir şeye ayıracak zamanı yoktur. Bir gün köye gelen Eskici’nin kurduğu oyun sayesinde herkesin hayatı değişir. Mutluluk Dağıtan Eskici isimli eğlenceli oyunu 7 yaşının üzerindeki tüm çocuklar 3 Nisan Pazar günü izleyebilir.

ailece_seramik

Ailece Seramik Atölyesi

Bu atölyede çocuklar, aileleri ile birlikte yalnızca bir parça çamurun bile ellerinde nasıl bambaşka bir forma dönüşeceğini deneyimleyecekler. Seramiğin temel tekniklerinden biri olan “fitil” tekniği ile dileyenler kendi kalemliğini, dileyenler kendi çanağını veya kupasını yapacak. Çocukların yaratıcılıklarını ve becerilerini sergileyecekleri atölyede aileleriyle birlikte olan uyumlarını da güçlendirecekler. 3 Nisan Pazar günü gerçekleşecek atölyeye 5 yaşın üzerindeki çocuklu aileler katılabilir.

Tüm etkinlikler hakkındaki detaylar ve daha fazla etkinlik için tıklayın.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Jerome Dandridge kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Princess McAlroy kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL