Uyku Arkadaşı

Deliksiz Gece Uykuları İçin Emzikli Uyku Arkadaşı!

Oioi emzikli uyku arkadaşı

Sizi bu kulüpten atmak için elimizden geleni yapacağımızı söylemiştik 🙂 Araştırmalarımız sonunda deliksiz gece uykularına kavuşmamıza yardımcı olabilecek pratik, kullanışlı ve sağlıklı yepyeni bir ürünle karşılaştık: OiOi Emzikli Uyku Arkadaşı

Biliyorsunuz Uykusuz Anneler hem emzik, hem uyku arkadaşını sever!

Sevdiğimiz bu iki önemli uyku destek ürünü, tek bir ürün haline gelmiş. Ortodontik ve anne memesine en yakın özellikteki emzik; minik, sağlıklı ve yumuşak bir peluş oyuncağa monte edilmiş. Bu emziğin anne memesine benzerliği sayesinde; bebek emziğe alışsa da anne memesini reddetmiyor. Bu sayede doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Biberonla beslemeye katı bir şekilde karşı çıkan, doğal emzirme konusunda son derece ısrarcı olan Amerika’daki hastaneler dahi yenidoğan ve bebek bakım ünitelerinde bu emziği bebeklere güvenle veriyor. Bebeğimizin emziğe ayrı, uyku arkadaşına ayrı alışmasını sağlamak yerine tek ürünle,  tek seferde bu alışkanlığı kazandırmak hem daha az yorucu, hem de zaman kazandırıyor.

Peki deliksiz gece uykularına nasıl kavuşacağız derseniz?

Emzik kullanıp bir nebze rahat etmiş anneler bilir, o emzik geceleri düştükçe bebeğiniz uyanır, siz emziği bulsun diye uğraşır, çabalar genellikle emzik küçük olup yatakta kaybolduğu ya da ulaşması zor olduğu için, büyük yaşlarda bunu başarabilirsiniz ama o döneme kadar yine uykular delik deşik, siz ve bebeğiniz harap olmuştur. Daha önceki yazılarımızda bebeğiniz yatakta emziği kolayca bulsun diye önerilerimiz olsa da şimdi kesin çözümü bulduk diyebiliriz.

 

zurafa

İşte OiOi uyku arkadaşı ile emzik düşse de oyuncağı sayesinde bebeğimizin ağzına yakın bir yerde kalır. Bu özellik sayesinde bebeğiniz kendi uyku arkadaşını kolayca bulup emziğini ağzına götürebilir ve de sizin uykularınız daha az bölünür. Ayrıca bebeğiniz çok daha küçük aylarında bunu yapmayı becerebildiği için kendi kendine yetebilmesi ve sorununu çözmesi için çok güzel bir başlangıç yapmış olacaktır.

Çok sevdiğimiz özelliklerinden bir tanesi de, emzik ve oyuncağın birbirinden ayrılmıyor olması, beraberce yıkanıp kullanılabilmesi. Böylece uyku arkadaşı nerde, emziği nerde diye aramak, uğraşmak gerekmiyor. İlerleyen zamanda emziği kaybetmiş ya da uyku arkadaşını unutmuş annenin dramını yaşamak zorunda kalmıyorsunuz 🙂

Hem emziği hem uyku arkadaşını yani aslında iki ürünü bir arada, tek üründe bulurken fiyatının da çok uygun olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Şu anda Joker mağazalarında ulaşabileceğiniz OiOi Emzikli Uyku Arkadaşı’nı sosyal medya hesaplarımızdan Uykusuz Anneler’e de hediye edeceğiz!

Bu güzel ve kullanışlı hediyeyi kaçırmayın, bizi ve Miniko’yu takipte kalın Uykusuz Anneler!

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Felix Matheny kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ulrike Mairinger kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi