Duyurular

Dijital Topuklar 2016

dijital topuklar görsel

Uykusuz Anneler Kulübü ve BlogcuAnne.com bir ilke imza atıyor!

Türkiye’nin önde gelen ve ilham veren dijital kadınlarının biraraya geleceği 1. Dijital Kadın Zirvesi-Dijital Topuklar 1 Kasım’da The Marmara Taksim Oteli’nde gerçekleşecek.

Dijital Topuklar’da neler var?

BlogcuAnne.com kurucusu Elif Doğan ve Uykusuz Anneler Kulübü kurucularından Perihan Gürer uzun yıllardır dijital yayıncılık yapan 2 kadın olarak dijital dünyadaki içerikleri üreten ve tüketen kadınlar ile sektördeki tüm oyuncuları biraraya getirerek ilham veren dijital kadın hikayeleri ile birbirini destekleyen, zenginleştiren, kızkardeşliği güçlendiren bir platform yaratıyor.

Dijital Topuklar’da, dijital dünyada fikir önderi olan kadınların başarı sırlarından dijital sektörde para kazanmanın etik boyutuna, sosyal medyadaki linç kültüründen dijital yerliler ve dijital göçmenler (yani dijitalin içine doğan nesil ile sonradan öğrenen nesil) arasındaki iletişim ve etkileşime, bugünün dijital kadınlarının geleceğin dijital kadınlarını nasıl yönlendirdiğine kadar birçok farklı konu ele alınacak; Türkiye’de dijital dünyanın aktif kullanıcılarının yanı sıra Serdar Kuzuloğlu’nun da yer alacağı zirvede oturum konukları arasında, Ayşe Arman, Leyla Alaton, Refika Birgül, Elif Tanverdi, Meriç Küçük ve Merve Özkaynak gibi isimler de bulunacak.

Ana oturumlar arasında yer verilecek olan ‘Benim Hikayem’ sunumlarında, kadına dair girişimcilik, teknoloji, annelik, eğitim, seyahat, sosyal sorumluluk ve benzeri alanlarda ilham veren hikayeleri olan kadınlar öne çıkarılacak; hikayelerini canlı olarak zirve katılımcılarıyla paylaşacak.

Program ile ilgili detaylı bilgiye www.dijitaltopuklar.com dan ulaşabilirsiniz.

Biletler Biletix.com da!

Şimdi size soruyoruz Uykusuz Anneler, hangimiz dijital değiliz ki?

Uykusuz Anneler de dijital dünya ile biraraya gelen, dijital dünyada doğan ve büyüyen bir platform. İşte bu yüzden Uykusuz Anneler’i yani tüm uykusuz dijital kadınları 1 Kasım’da The Marmara Taksim’e bekliyoruz 🙂

 

Uykusuz Anneler Kulübü

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Kirk Mayberry kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Melvina Casey kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Stormy McDowall kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL
Editör'ün Seçimi