Hediye Markalar

LOQI Çantalar Tam Uykusuz Anneler’e Göre!

Uykusuz Anneler hem hafif, hem doğadostu ve pratik LOQI çantaları duydunuz mu?

Tamamı doğal ve zararsız materyalden üretilen LOQI çantalar plastik torba tüketimine savaş açıyor!

Peki plastik torba kullanmayla ilgili bu kadar hassasiyet neden?

Dünya genelinde dakikada 1 milyon plastik torba kullanılıyor. Ve yine dünya genelinde bunların sadece %1’i geri dönüştürülüyor. 1 tane plastik torbanın doğada çözünmesi ise 100 yıl alıyor. LOQI birbirinden eğlenceli ve yaratıcı tasarımlarıyla işte tam da burada devreye giriyor. Çünkü LOQI; orijinal, stil sahibi, yeniden tekrar tekrar kullanılabilen pratik çantalar yaratmak için yola çıktı. Uzun ömürlü LOQI çantaların Intertek ve Oeko-Tex sertifikaları var. Yani doğaya doğaya tamamen zararsız materyallerden, yine doğanın huzurunu hiç bozmadan üretiliyorlar.

Yine aynı doğa dostu ürünler sayesinde, satın aldığınız ve LOQI çantalarınızın içinde taşıdığınız yiyecekleriniz, evinize gelene kadar kimyasalla temas etmemiş oluyor. Çocuklarınız için her zaman en sağlıklı ve en iyi ürünleri tercih ettiğinizi biliyoruz ve bu yüzden de LOQI’nin çocuklarınızın sağlıklı ve hijyenik temaslarda bulunmasını en az sizin kadar önemsediğini bilmenizi istiyoruz. Ayrı ayrı poşetlere koymak zorunda kalmadan meyvelerinizi, ekmeklerinizi ve tüm yiyeceklerinizi sağlıkla ve güvenle taşımanız mümkün. Üstelik bu kadar marifetiyle birlikte katlandıklarında çantada taşınabilecek kadar küçük, varlıkları hissedilmeyecek kadar hafif de olsalar, 50 gr ağırlıklarına karşın 20 kg’a kadar ağırlık taşıyabilecek kadar sağlamlar.

Hem su geçirmeyecek, hem hemen eskimeyecek LOQI’ler sizi de yaşlanmaya dayanıklı hale getirecekler. Bu çok amaçlı LOQI çantalar bebek bakımından spor aktivitelerine, market alışverişinden seyahate kadar aklınıza gelecek daha birçok alanda en stil sahibi yardımcılarınız olacaklar.

Bu özel çanta, Uykusuz Anneler’e Bonvagon‘dan hediye!
Uykusuz Anneler’in ve Bonvagon‘un sosyal medya hesaplarını takip edin, bu çantalara sahip olan şanslı uykusuz annelerden biri de siz olun!

https://www.facebook.com/bonvagon
https://twitter.com/bonvagon
http://www.pinterest.com/bonvagon/
http://instagram.com/bonvagon#

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Pansy McBurney kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Melvina Casey kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Andres Treadway kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi