Kolik Uyku rutini oluşturma

Profilo Ninni Makinesi

profilo ninni makinesi

 

Sevgili Uykusuz Anneler,

Bebeklerinde KOLİK problemi  yaşayan ve uyutmakta zorlanan biz uykusuz anneler için Profilo özel bir aplikasyon geliştirdi; Ninni Makinesi

Kolik bebek sahibi olan bazı aileler, bebeklerini uyutmak için elektrikli ev aletlerinden çıkan sesleri kullanıyor. Çünkü bebekler bu sesleri, anne karnındayken duydukları seslere benzetiyorlar.

Birçok aile de, bebekleri kolik olmamasına rağmen, uyku rutinin parçası olarak, onların rahatça uykuya geçebilmesi için geleneksel uyutma yöntemi olan ninni söylemeyi tercih ediyor.

Profilo uyku sorunuyla karşılaşan annelere destek olmak amacıyla, elektrikli ev aletlerinin seslerini profesyonel bir ses stüdyosunda kaydederek bir albüm oluşturdu ve albüme rahatlatıcı melodileri ve ninnileri de ekleyerek özel bir mobil uygulama haline getirdi.

Mobil ortamda her an her yerden ulaşılabilen “Profilo Ninni Makinesi” adı verilen bu uygulama, hem biz annelerin başa çıkmakta zorlandığı kolik sendromunun giderilmesinde, hem de uykuya geçmekte zorlanan bebeklerin rahatça uykuya dalmasında yardımcı.

Bu uygulamayı aşağıdaki linklerden ÜCRETSİZ olarak indirip sizler de yararlanabilirsiniz uykusuz anneler! Hadi mışıl mışıl uyku dileklerimizle 🙂

android
ios

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Yorumlar

 1. Natolia Christensen

  Fisfis kayikci ninnisi icinde “annem beni doverse” ifadesinin gecmesi hic ama hic hos degil.. Daha bebekken siddet mi asiliyoruz cocuklara? Niye dovsun annesi yahu!

 2. 1baba1bebe

  5 Aydır bebeğimizi Beyaz Gürültü ” white noise ” ile uyutabiliyoruz. Özellikle ilk 3 ay oldukça faydasını gördük,uyuması ve sakinleşmesi konusunda.
  http://1baba1bebe.com/blog/beyaz-gurultu.html yazısı da, bebekleri uyumayan anne-babalara fikir verebilir.Bol ve huzurlu uykular ; )

Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

 • Davis Shaffer kullanıcısının profil fotoğrafı
 • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
 • Felix Matheny kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi