Markalar

Silk’n Silhouette –Sadece 10 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun!

IMG_4951

 

İki çocuk annesi olarak cildim maalesef eskisi kadar sıkı değil. Ne kadar spor da yapsan, beslenmene dikkat da etsen, cilt elastikiyetini kaybediyor. Ev konforunda, cerrahi müdahale için dünyanın parasını vermeden, daha sıkı bir görünüme kavuşmak ne hoş olurdu, değil mi? Bu artık Silk’n Silhouette ile mümkün. Tavsiye Evi sayesinde tanıştığım bu ürünü 10 hafta boyunca Uykusuz Anneler için deneyeceğim ve sonuçlarını sizlerle paylaşacağım.

Silk’n Silhouette nedir?

Silk’n Silhouette; selülit oluşumunu azaltmak ve gevşeyen cildi sıkılaştırmak için, HT (Home Tightening) teknolojisini temel alan bir ürün. Bu teknoloji 3 ayrı enerjiyi birleştirir:

1.Bi-Polar RF Enerjisi: Cildin 10 mm’ye kadar olan katmanını sıkılaştırır ve selülit oluşumunu azaltır.

2.LED Light Enerjisi: Cildi dengeler ve onarır.

3.IR Heat (Isı) Enerjisi: Cildin yapısını düzeltir.

 

Silk’n Silhouette nasıl kullanılır?

Kutudan çıkan jelden uygulama yapacağınız bölgeye ufak miktarda sürün. Alternatif olarak cihazın alt kısmına da bir miktar jel sürebilirsiniz. Bu sayede cihaz cildinizde daha kolay hareket eder. Jel olmadan Silk’n Silhouette ciltle temas sağlayamaz.

 

Daha sonra cihazı cildinizin üzerine koyup ileri geri hareket ettirin. Cildiniz hafifçe ısınacaktır. Cihazın üzerinde bulunan Termal Sensör cildinizin sıcaklığını ölçüyor ve ısıyı sabitliyor.

 

Uygulama yaparken üç farklı tedavi modundan birini seçmeniz gerekiyor.

 

1. Tedavi Modu – Düşük Enerji Seviyesi

2. Tedavi Modu- Orta Enerji Seviyesi

3.Tedavi Modu- Yüksek Enerji Seviyesi

 

Ben ilk uygulamada 1. Tedavi modunu seçtim ama bundan sonra 2 ya da 3’e geçebilirim. Cihazla beraber bütün tedavi modlarının ayrıntılı anlatıldığı bir kullanma kılavuzu çıkıyor. Hepsinin uygulama süresi ve etkisi farklı, size en uygun olanını seçip ona göre uygulama yapıyorsunuz.

 

Cihazın kullanımı çok rahat. Ergonomik tasarımıyla ele tam oturuyor, kaymıyor. Bir tek sırt ve kalça bölgelerine uygulama yaparken  başkasından yardım almak isteyebilirsiniz.

Silk’n Silhouette Hangi Bölgelere Uygulanır?

Silk’n Silhouette’i vücudunuzun her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz, hatta doktorlar ve dermatologlar tarafından da tavsiye ediliyor. Kalça, kol, göbek, sırt, göğüs, bacak ve bel gibi sorunlu bölgelerde çok iyi sonuçlar alınabiliyormuş.

 

Silk’n Silhouette’in öne çıkan özellikleri

 • Cildin derin katmanlarını güçlendirir
 • Sarkan cildi güçlendirir
 • Selülit oluşumunu azaltır
 • Fazla kilolu görünümü azaltır
 • Vücut hatlarını sıkılaştırır
 • Cildin yapısını ve elastikiyetini düzeltir
 • Cildin dengesini düzeltir

 

Bütün bunların olmasını daha çabuk sağlamak için bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. Suyunuza akşamdan meyve ve sebze dilimleri ekleyerek hem tadının daha güzel olmasını sağlayın, hem de suyun faydasını artırın.

 

Cihazı 10 hafta boyunca kullandıktan sonra gözle görülür bir değişim oluyormuş. Haftada sadece iki kez uygulama yapmak yetiyormuş. İstediğiniz görünüme kavuşunca da koruma amaçlı iki haftada bir tekrarlamak yetiyormuş.

 

#evimdegüzellik hashtagiyle kendi deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. Bu arada ürüne sahip olmak isterseniz, hepsiburada.com’ dan 799TL’ye satın alabilirsiniz.

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?
 • Deydaazra

  Site varsayılanı • Siz de yorum yapın

  Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

  genografi

  Yalnız değilsiniz

  • Ollie Knight kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Christie Shufelt kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ermelinda Saxon kullanıcısının profil fotoğrafı

  Gruplara katılın

  GİRİŞ YAP KATIL
  Editör'ün Seçimi