Duyurular

Zeytinyağlı bebek bezi!

komili bez

Paketi açılınca ağır kimyasal kokan bezler sizin de kafanızda soru işareti bırakmıyor mu uykusuz anneler?

Neden bu koku var? Bebeğim 24 saat bezli iken, bu kimyasal kokan bez acaba cildinde nasıl bir etki bırakıyor?

İşte bu sorulara kulak veren Komili yeni zeytinyağlı krem içeren bezini geliştirdi. Biz Uykusuz Anneler bu ürünün geliştirilmesine çok sevindik çünkü bizler özellikle pişik önlemesi ve cildi beslemesi için bebeğinin poposuna zeytinyağı süren, hatta kendisi de anneleri tarafından böyle büyütülmüş bir nesiliz 🙂

Türkiye’de ilk ve tek olan bu bebek bezinin iç yüzeyindeki zeytinyağlı krem  tahriş, pişik ve kızarıklık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Komili bezin kokusu da ıslak mendilindeki gibi hafif ve hoş, dokusu yumuşacık ve ince.  Bebeğinizin yaşına göre yer alan özel emici bölge,  sıvıyı hızla alt tabakaya ilettiği için ekstra kuruluk sağlıyor.

komili oyuncaklı

Bezlerde sıkça karşılaştığımız taşma sorunu esnek yan bantlar ve yüksek bariyer sayesinde yaşanmıyor, çok hareket eden, kaşla göz arasında merdivenlere çıkarak yüreğimizi ağzımıza getiren bebeklerimizde bunu da test ettik, onayladık Uykusuz Anneler!

komili hareketli

Yeni annelerin göbek bağı yüzünden canını yakar mıyım endişesi olur, aslında bebeğin canı yanmaz ama annenin de içi rahat etmez. Komili yeni doğan bezlerindeki göbek bağı oyuntusu sayesinde henüz göbek bağı düşmemiş bebeğinize bezini takarken içiniz de daha rahat eder. Ayrıca henüz duymayan varsa Komili’nin saf su içeren yeni doğan ıslak mendilleri olduğunu da belirtmek isteriz; paraben, parfüm, boyarmadde ve alkol içermiyor. Komili ıslak havluların en beğendiğimiz özelliklerinden biri de avantajlı paketleri sayesinde hemen bitmemesi! Malum ıslak mendil hep elimizin altında bolca olmalı, bu avantajlı paketlerle ikide bir mendil alma durumu ortadan kalkıyor, işimizi kolaylaştırıyor.

Çocuğu için en sağlıklısı ve en doğalını arayan anneler için zeytinyağı içerikli bu ürünleri geliştiren Komili’nin en geç 48 saat içinde sorularımızı cevaplayan uzmanın yer aldığı web sitesini ve aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip ederek Komili Bebe kazanma şansını yakalayabilirsiniz Uykusuz Anneler!

https://www.facebook.com/KomiliBebe

https://www.instagram.com/komilibebe/

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Melvina Casey kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Karla Pichardo kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Yanira Haszler kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL
Editör'ün Seçimi