Anne sütü Anne sütü ve emzirme

Anne Sütü Nasıl Artar?

Anne sütünü arttırmak için çeşitli yöntemler ve arttırdığı söylenen besinler mevcuttur. Anne sütü arttırma hakkında hazırladığımız aşağıdaki yazılar ile anne sütü hakkında aklınıza gelen tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

 

Her yeni anne sütüm yetiyor mu, bebeğim doyuyor mu ve yeterince büyüyor mu endişesi taşır. Yenidoğanın ilk günlerinde gelen süt, süt üretimi, emzirme hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda görebilirsiniz:

Yenidoğan emzirme ve süt üretiminde ilk günler

 

Sütünüz bebeğinize yetiyor mu endişeniz mi var? Sütünüzün bebeğinize yetip yetmediğini nasıl anlayabileceğinizi ise bu yazıda derledik:

Sütüm yetiyor mu?

 

Anne sütünü arttırdığı bilinen ve denenmiş tüm yöntemleri bu yazımızda görebilirsiniz

Anne sütü arttırma yöntemleri

 

Anne sütünü arttıran besinler ise bu yazımızda:

Anne sütünü arttıran yiyecekler

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Yorumlar

 1. Aslı

  Bebeğim 4 aylık. Kanimda cikan enfeksiyon yüzünden 6 gün hastanede yattim ve bu surecte aldigim antibiyotik sebebiyle 5 gün bebegimi emziremedim. Devam sutu vermek zorunda kaldik. Emzirmek istedgmde basta emmek istemedi. Simdi dünden beri emziriyorum ama sütüm az ve yetersiz geliyor. Arttirmak icin napmaliyim.

 2. Volkan Busra Bucak

  Bende seninle aynı durumdayım

Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

 • 路 Multi layer filter structure protection 路 Aluminum adjustable nose clip 路 Elastic elastic headband 路 Lightweight 路 Head style 路 Comfortable and breathable 路 Apply to medical 路 Meet the N95 Standard Hot tags: Wholesale n95 niosh-approved masks face Buy n95 niosh-approved masks face Customized n95 niosh-approved masks face N95 niosh-approved masks face in stock N95 niosh-approved masks face free samplelow price Niosh Mask website:http://www.soyonintl.com/n95-mask/niosh-mask/ kullanıcısının profil fotoğrafı
 • şaziye kullanıcısının profil fotoğrafı
 • orpjrw9 kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi