Aktiviteler Ne var, ne yok?

Bemaddy’den Aktivite Önerileri

 

Etkinliğin adı: Fillerin Dansı

Yer: Perili Köşk, Borusan Contemporary

Tarih: 14 Aralık 2014

Saat:10.30-12.30 / 13.00-15.00

Yaş: 6-10

Tel: 0 212 393 52 00

Fiyat: 15 TL

Koordinatlar: 41°05’44.9″N 29°03’12.1″E

11

Neden bu etkinliğe katılmalıyız?

Perili Köşk’te bu hafta sonu filler dans ediyor. Çocuklar sergide yer alan çalışmalardan yola çıkarak köpük ve benzeri malzemeleri, özel bir düzenekle şekillendiriyor. Daha sonra filden yola çıkarak form, inşa gibi becerilerin geliştirildiği, bir fil çalışması gerçekleştiriyorlar.

 

 

Etkinliğin adı: Çocuklar sinema ile tanışıyor

Yer: İstanbul Oyuncak Müzesi

Tarih: 14 Aralık 2014

Saat: 11.00

Yaş: 6 +

Tel:  0216 359 45 50-51

Fiyat: 35 TL (Müze giriş ücreti dahil)

Koordinatlar : 40°58’33.3″N 29°04’13.9″E

 

Neden bu etkinliğe katılmalıyız?

Yıllar yıllar önce ilk film kim tarafından nasıl çekildi? İlk filmler nerede nasıl seyredildi? Çocukluğundan beri sinemaya büyük ilgi duyan Profesör Ali Serdar Fak eğlenceli bir görsel sunumla insanlık tarihindeki ilk hareketli görüntüleri, ilk filmleri anlatıyor.
Çocuklar sinema makinasının nasıl ortaya çıktığını, resimlerin ve seslerin nasıl dışa yansıdığını öğrenerek, kendi kısa filmlerini kağıtlara yansıtıyor. Bu eğlenceli etkinlik için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

 

 

Etkinliğin adı: Vivaldi Masal Müzesi

Yer: Halis Kurtça Kültür Merkezi

Tarih: 14 Aralık

Saat: 13.00

Yaş: 6 +

Tel: 0 216 357 28 36

Fiyat: 20 TL

Koordinatlar : 40°59’10.3″N 29°04’19.2″E

22

Neden bu etkinliğe katılmalıyız?

Oyun, Vivaldi’nin dört mevsim konçertosundaki temalardan esinlenilerek mevsimlerin bir müzeye kapatılması üzerine kurgulanmış. Müzeye kapatılan mevsimlerin kötü müze yöneticisiyle yaptıkları mücadele müzikal bir dille çocuklara aktarılıyor.

 

 

Etkinliğin adı: Küçük Prens ve Çiçek

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi

Tarih: 14 Aralık 2014

Saat: 12.00

Yaş: 3 +

Rezervasyon: www.biletix.com

Tel:0 216 467 36 00

Fiyat: 25 TL

Koordinatlar : 40°58’03.3″N 29°03’53.9″E

333

Neden bu etkinliğe katılmalıyız?

Bir gün çiçeğine küsen Küçük Prens gezegeninden ayrılıp, farklı gezegenlere yolculuğa başlar. Bu gezegenlerde birbirinden ilginç ve eğlenceli kahramanlarla karşılaşır ama aklı hep gezegeninde ve çok sevdiği çiçeğindedir. Peki, çiçeğinin “biricik” olduğunu, sevgiyi değerli kılan şeyin ise emek vermek olduğunu nasıl öğrenecek dersiniz?

 

 

Etkinliğin adı: Kuklacı Çocuk Müzikali

Yer: Süreyya Operası

Tarih: 14, 21, 28 Aralık

Saat: 12.00

Yaş:  6+

‪Tel: 0 216 346 15 31

Fiyat: ???

Koordinatlar : 40°59’17.0″N 29°01’43.2″E

444

Neden bu etkinliğe katılmalıyız?

Tahtadan bir kukla olarak yaratılan Pinokyo’nun tek isteği, kuklacı Gepetto dedesinin dilediği gibi, gerçek bir çocuk olmaktır. Ama bunu elde edebilmesi için kötü huylarından vazgeçmesi gerekecektir. Bunun için Gepetto’nun sevgi dolu yuvasından ayrılıp dünyayı keşfetmek üzere eğitici bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk sonunda Pinokyo mavi peri tarafından gerçek bir çocuğa dönüştürülür.

 

 

Bunlar ve daha fazlası için Bemaddy‘e bakmanızı öneriyoruz!

 

 

bemaddy copy

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Our History ANG AUTO PARTS Founded in 1993. It is an integrated chain supply of auto parts combined with technology & design(Hangzhou Angnuo) and trade(Hangzhou Zhuonan). It has been committed to providing the best parts, prices and customer service in the automotive aftermarket industry. Our Factory ANG AUTO PARTS has been engaged in bearing industry for more than 26 years and made international trade of bearing import and export for more than 17 years. We have our own brand \"ANG\" and applied ISO16949 certificate for certification authority. Our Product The company is specialized in automotive bearing parts&accessories and industry machine bearings, and other auto parts. Especially auto tapered roller bearings, wheel bearing, wheel hub unit, spherical roller bearings, thrust ball bearings and truck clutch release bearings. Also control arm, cv joints and other auto parts.The auto production model of hundresds of species, applicable to the different cars and trucks. Also we can customize various large non-standard products such as the most competitive products according to customers\' demands. The company is located in international city of world Hangzhou, there have convenient transportation of sea and air shipment. It is a powerful assurance for short delivery time and customer good service. Welcome to join us! Product Application ANG鈥檖roducts are utilized in automobile, industrial, vehicle and automation applications. Our Certificate The company鈥檚 products applied ISO16949 certificate for certification authority. Production Equipment Cold Extrusion Equipments; Heat Treatment Equipments; Automatic Grinding Line; Automatic Assembly Line; Precision Measurement Equipments; Endurance Laboratory. Production Market The company is exporting to 48 countries and districts, including USA, UK, Germany, CA, Austrailia, Saudi Arabia, Iran, Russia, ukraine, Poland, Spain, Italy, Turkey, Dubai, Nigeria, South africa, Brasil, Tanzania, Egypt, India, Pakistan, Ecuador, etc. And built a strong relationship in both the national and international markets.  Our Service By ceaselessly improve our quality and after-sale service, we have confidence in cooperating with every potential customer.Rear Wheel Bearing Hub Assembly For Lawn Mowers in stock website:http://www.ang-autoparts.com/ kullanıcısının profil fotoğrafı
  • oeier2v kullanıcısının profil fotoğrafı
  • ghaqua kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi