Aktiviteler Duyurular

Bu Hafta Sonu Ne Yapsak?

Uykusuz Anneler Kulübü için bu hafta Şehrin Çocuk Halinin önerdiği aktiviteler aşağıdaki gibi…Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz daha fazla aktivite için Şehrin Çocuk Hali‘ni ziyaret etmenizi öneririz uykusuz anneler!

muzeler (1)

muzeler (2)

 

Müzeler Haftası’nda Çocuklarla Müzeye

Bu haftasonu ne yapmayı planlıyorsunuz? Müzeler Haftası’nda hem sizin hem de çocuğunuzun keyifli vakit geçireceği bir müze ziyaretine ne dersiniz? Şehrin Çocuk Hali olarak sevdiğimiz, çocuklarımızla gittiğimiz müzelerin hepsini sitemizde paylaştık. Sizin favori müzeniz hangisi?

Şehrinizdeki en çocuksu müzeleri görmek için lütfen tıklayınız.

 

kirpi_1

“Kirpi ile Kestane” Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi

Küçük Kirpi ve Kestane’nin nasıl tanışıp arkadaş olduklarını anlatan bu kitapta çocuklar, ormanda yaşayan birçok hayvanla tanışacak ve hepsini çok sevecekler. YKY tarafından düzenlenen, yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı’yla gerçekleştirilecek okuma atölyesine 4 yaşındaki tüm çocuklar davetli.

Ücretsiz etkinliğe rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

 

bimono_seramik_1

Seramik Atölyesi

Bu atölyede çocuklar yalnızca bir parça çamurun bile ellerinde nasıl bambaşka bir forma dönüşeceğini deneyimleyecekler. Seramiğin temel tekniklerinden biri olan “fitil” tekniği ile dileyenler kendi kalemliğini, dileyenler kendi çanağını veya kupasını yapacak. İnce motor kaslarını geliştirecekler. Her Cumartesi gerçekleşecek atölyeye 5 yaşının üzerindeki çocuklar aileleriyle katılabilir.

Seramik Atölyesi’nin eşsiz macerası için tıklayınız.

 

kibritci_kiz_1

Kibritçi Kız Müzikali

Müzik, dans, mim, jonklörlük ve resim sanatlarını bir arada sunan müzikal, aynı zamanda sokak çocukları konusunda farkındalık yaratmayı da amaçlıyor. Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Kibritçi Kız Müzikali’ni alışılmışın dışında mutlu bir son ile bitirerek, izleyicilere farklı bir sahne uyarlaması sunuyor.

Ücretsiz biletinizi temin etmek için tıklayınız.

 

seksen_gunde_devri_alem_1

Seksen Günde Dünya Turu

Maceraperest Mr. Fogg, uşağı Pasaport ile birlikte, dünyanın her köşesini gezip görmek ve bunu rekor bir zamanda tamamlamak niyetindedir. Bunun için de bütün servetini harcar. Dünya edebiyatının gelmiş geçmiş en ünlü serüvenlerinden biri olan 80 Günde Dünya Turu, karşınıza yepyeni bir uyarlamayla çıkıyor.

Çocukların çok beğeneceği serüvenin detayları ve biletleri için tıklayınız.

 

1462782060_kidzania_go_otopark_570x313

KidZania Go Akmerkez’de Açıldı

Akmerkez KidZania Go, 4 – 14 yaş arası çocukların, kendilerine göre boyutlandırılmış 9 farklı aktivite alanlarında, farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veriyor. Güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası sunan Akmerkez KidZania Go aktivite alanlarının yanı sıra, doğum günleri için de özel bir alan ve program sunuyor.

Detayları için tıklayınız.

 

Tüm etkinlikler hakkındaki detaylar ve daha fazla etkinlik için tıklayın.

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Jerome Dandridge kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Princess McAlroy kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL