Duyurular

Bukoli Deneyimi

bukoli çiçekçi

Çocuklu hayatta annelerin zamanı ve pratik çözümler çok kıymetli!

Siparişinizi online olarak verdiniz ama evde beklemeniz mümkün değil, sizden başka da evde olacak kimse yoksa o paketin gelmesi, size ulaşması hayatınızda “mesele” haline gelir. Her şeyi organize edip, ona göre programınızı yaparsınız. Bir aksilik olur da evde olamazsanız, paket geri gider, telefon görüşmeleri başlar..Ve siz yine aynı program ve planlama süreci içine girmiş olursunuz.

Geçtiğimiz günlerde deneyimleme şansı bulduğumuz Bukoli bizi, tüm bu süreçte paketimizi beklemenin “mesele” haline gelmediği bir sistemle tanıştırdı.

Uykusuz Anneler olarak Babil.com a girip listemizde olan kitapları sipariş ettik, siparişi tamamladıktan sonra kargo seçenekleri arasında olan “Bukoli” yi seçerek adres bilgilerimizi yazdık. Bukoli bize en yakın olan, mahallemizde Bukoli ile çalışan dükkanlardan oluşan teslimat seçeneklerini yani Bukoli noktalarını sundu. Mahallemizin çiçekçisine gelsin diyerek işaretledik. Siparişimizin alındığı bilgisi geldi.

.bukoli sipariş

 

 

 

 

Ertesi gün 29 Ekim olmasına rağmen siparişimiz mahallemizdeki çiçekçimize ulaşmıştı.

bukoli varış

 

Biz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebi ile çocuklarla programlarımız olduğu için gidip almayı planlamadık bile, ertesi gün alırız dedik. Fakat biz uykusuz annelerin yaptığı her planı yerine getirme şansı olamıyor. Neyse ki Bukoli ile gelen paketleriniz varış noktasında 3 gün sizi bekliyor. Çocuklar hafif ateşli olup okula gitmeyince çiçekçiye uğrayamadık, paket o gün de bizi bekledi. Ertesi gün takip no, teslim kodu ve kimlik bilgileri ile paketimizi çiçekçimizden aldık. Hemen Bukoli pakedi aldığımızı da telefonumuza teyit etti. Bukoli’yi seçtiğiniz andan itibaren her noktada detaylı bilgilendirme olması “pakedim nerde acaba” sorusunun hiç aklımıza bile gelmesine fırsat vermedi.

bukoli teslim

 

 

 

Bukoli’nin sitesine girerek hangi e-ticaret siteleri ile çalıştıklarını görebilir, bundan sonraki alışverişlerinizde siz de evde beklemek zorunda olmadan siparişlerinize kavuşabilirsiniz.

bukoli 1

 

 

 

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Daniel Barringer kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Juanita Wilbanks kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Felix Matheny kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL
Editör'ün Seçimi