Emzirme

Emzirme Haftası Kutlu Olsun!

emzirme haftası

1-7 Ekim Emzirme Haftası!

Emzirmek doğaldır, güzeldir, başlarda bazı anneler için sıkıntı yaşanabilse de ilerleyen dönemde rahatlıktır, kolaylıktır ve her zaman sağlıktır.

Emziremeyen annelerin bu dönemde içi burulsun istemeyiz, ne kadar emzirebildiyseniz o kadar iyi… Emzirememek de dünyasının sonu değildir. Ama emzirmenin özellikle toplumsal olarak desteklenmesi ve artması için, emziremeyen annelere de destek olmak için Uykusuz Anneler Kulübü olarak elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Bu hafta kapsamında sosyal medya hesaplarımızda emzirme ile ilgili uzman soru-cevapları, emzirmeye destekleyici ürün hediyelerimiz ve emzirme ile ilgili paylaşımlarımız olacak.

O zaman #emzirgitsin diyoruz Uykusuz Anneler 🙂

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

 • 路 Multi layer filter structure protection 路 Aluminum adjustable nose clip 路 Elastic elastic headband 路 Lightweight 路 Head style 路 Comfortable and breathable 路 Apply to medical 路 Meet the N95 Standard Hot tags: Wholesale n95 niosh-approved masks face Buy n95 niosh-approved masks face Customized n95 niosh-approved masks face N95 niosh-approved masks face in stock N95 niosh-approved masks face free samplelow price Niosh Mask website:http://www.soyonintl.com/n95-mask/niosh-mask/ kullanıcısının profil fotoğrafı
 • şaziye kullanıcısının profil fotoğrafı
 • orpjrw9 kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL