Aktiviteler Duyurular

Hafta Sonu Ne Yapsak?

Uykusuz Anneler Kulübü için bu hafta Şehrin Çocuk Hali‘nin önerdiği aktiviteler aşağıdaki gibi…Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz daha fazla aktivite için Şehrin Çocuk Hali‘ni ziyaret etmenizi öneririz uykusuz anneler!

legoland

Çocuklar İçin Sıradışı Lego Sergisi

Çocuklar antik kubbeli şehri ve çağlayan şelaleleriyle güzel Naboo gezegeninden, çöl gezegeni Tatooine’e doğru yolculuğa çıkacaklar. Heyecan verici Podrace’e katılarak zorlu arazide, son savaşın gerçekleşeceği Naboo’ya geri dönmeden önce genç Anakin Skywalker’a katılacaklar. Bu eğlenceli sergiye 3 yaşın üzerindeki çocuklar Nisan ayı sonuna kadar katılabilir.

anneler_konusuyor_3

Anneler Konuşuyor: Her Annenin Bir Hikâyesi Vardır!

Tüm zorlukların üstesinden özveriyle gelen her annenin bir hikâyesi vardır. Ceyda Düvenci’nin moderatörlüğünü yaptığı, “Anneler Konuşuyor” etkinliğinde Alerjik Anne Özlem Ceylan, Bekâr Anne Nur Özkan, Engelsiz Anne Gülden Atay, İrem Güzey, Özge Lokmanhekim, Sezen Çiğdem ve Aslı Örs’ün yanı sıra Uzman Psikolog Pınar Mermer annelere kılavuzluk edecek.

tiyatro_drama

Çocuklar Bedenlerini Tanıyacak!

Tiyatro sanatçısı Mehmet Erbil‘in eğitmenliğinde çocuk gelişiminde önemli yer tutan drama ve masal atölyesini bir araya getiren “Bedenini Tanıma Yolculuğu” ile çocuklar, bedenlerini bir enstrüman gibi kullanacaklar. Atölye İstanbul Oyuncak Müzesi’nde 9 Nisan’da gerçekleşecek.

akran_zorbaligi_1

Akran Zorbalığı Semineri

Akran Zorbalığı hakkında Psk. Nilüfer Devecigil’in konuşmacı olduğu seminerde konu ile ilgili çözüm önerileri, zorba çocuk, zorbalığa uğrayan çocuk ve zorbalık seyircilerinin yer aldığı zorbalık üçgeninin tüm yönleri ele alınacaktır. Seminer 9 Nisan tarihinde çocuksuz olarak gerçekleşecek.

ailece_sanat_4

Ailece Sanat: Resimlerin Dünyasından Çıkan Kuklalar

Bu atölyede aileler bir kutunun içinden bir kukla seçerek programa başlıyor. Buldukları eserleri aileleriyle birlikte inceleyen çocuklar, atölyede kuklalarını ve onların yaşadıkları dünyaları, görsel sunumlar ile anlatıyor. Ardından aileleriyle birlikte küçük sahneler hazırlayıp kuklalarını canlandırıyorlar. Farklı yaş grupları için gerçekleştirilecek atölye 10 Nisan Pazar günü 15.30 ‘da başlayacak.

Tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi ve daha fazla etkinlik için tıklayın.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Wade Schreiber kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Shalanda Barragan kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Karla Pichardo kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi