Markalar Ne var, ne yok?

Imaginarium’dan Ebeveyn Kontrollü İlk Tablet Telefon: “Paquito Mix”

67736+75560_aw14x

Oyun konseptinin çocuklar için bir bilgi ve öğrenme şekli olarak gelişmesinde öncü rol oynayan dünyanın bir numaralı oyuncak mağazaları zinciri Imaginarium, çocuklar için bir tabletle yeni nesil kilitsiz bir akıllı telefonu aynı cihazda bir araya getiren ilk tablet telefon Paquito Mix‘i piyasaya sürdü. Yeni nesil bir akıllı telefonun özelliklerine sahip 6 inç ekranlı tablet telefon Paquito Mix, çocukların tam güvenlik içinde eğlenmelerini ve oynarken öğrenmelerini sağlıyor.

 

Paquito Mix ile çocuklar hem özgür hem de güvende! 

Çocuklara sohbet, görüntülü arama, metin mesajları, videolar ve fotoğraflarla aileleriyle ilişki kurmaları ve iletişime geçmeleri için yardımcı olan Paquito Mix, aynı zamanda tüm içeriklerin (oyunlar, kitaplar, müzik, görüntüler veya videolar) kullanışlı hale gelmesini sağlıyor ve tabii ki 6” ekranı, cihazı okul ödevleri (çevrimiçi bilgilere göz atmak, diller için alıştırma yapmak, yaşlarına uygun içerikleri okumak veya indirmek) için oldukça kullanışlı hale getiriyor.

75560 G401x

MagicOS X ile güvenlik garantili

Imaginarium, Paquito Mix ile çocukların kişisel ve düşünsel gelişimlerini teşvik etmek üzere olumlu ve risksiz bir çevrede çocuk dünyasına en son teknolojiyi getirme sözünü yineliyor.

Günümüzün en iyi teknolojik özelliklere ve ailelerin güvenebileceği basit ve ebeveyn kontrol sistemine sahip yegâne tablet telefonu olan Paquito Mix, 6” ekran (854 x 480px), 1GHz Dual Core işlemci, 521MB RAM, SD kartla yükseltilebilen 8GB hafıza, kilitli 3G telefon, Wi-Fi, GPS, ikili SIM Card yuvası, micro USB bağlantı noktası, kamera: yakın 5Mpx flaş ve ön VGA’lı otomatik odaklanma ve kırmızı gövdeye sahip bulunuyor.

Imaginarium, üç farklı erişim düzeyine (kısıtlamasız, güvenli veya devre dışı) olanak sağlayarak bu MagicOS X sürümünde ebeveyn kontrolünü mükemmel hale getirmiş. Üç erişim düzeyinde de, aileler internet, uygulamalar, mesajlar, videolar, aramalar, kişi listesi ve kullanım zamanlarına erişebiliyor aynı zamanda profil oluşturabiliyorlar.

 

 

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Ollie Knight kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Christie Shufelt kullanıcısının profil fotoğrafı
  • Ermelinda Saxon kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL

Benzer Yazılar

Editör'ün Seçimi