Anne sütü ve emzirme Çözüm yolları Faydalı bilgiler Yaşam

İşyerinde Süt Sağmanın ve Taşımanın Püf noktaları

baby-105063_640

 

Halen bebeğinizi emziriyorsunuz ve artık işe başladınız. Bebeğinizi emzirmeye devam etmeniz ve sütünüz her şeyden önemli!

İşyerinde süt sağmanız ve sağdığınız sütü taşımanız için size gerekli püf noktalarını aşağıda sıralıyoruz.

Öncelikle süt sağmak için gerekli pompa ve ekipmanların yanınızda olduğundan emin olun. Sadece rahatlayın ve bebeğinizi düşünün.

–          Kendi ofisiniz varsa gün içinde kapalı bir odada süt sağmanız çok kolay…

–          Eğer bir işyerinde çalışıyorsanız; kendinize süt sağmak için müsait bir ortam ayarlayın. Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği şekilde; boş bir ofis odası, kullanılmayan toplantı odası, mutfak ve ya boş bir konferans salonu da uygun olabilir.

–          Priz ve bir sandalye olması yeterlidir.

–          Yer konusunda daha önce işyerinde süt sağmış olan iş arkadaşlarınızdan da tavsiyeler alabilirsiniz.

–          Sabah evden bebeğinizi emzirip çıkın. Bu durumda öğlen ve akşamüstü olmak üzere 20-25 dk bir süreye ihtiyacınız olacaktır. Bu süre 10-15 dk emzirme, geri kalan 10 dk ise sütünüzü saklama ve ekipmanları temizlemekle geçer.

–          Mesai süresince 8 saat içinde 2 kez süt sağma işlemi yapmanız gerekmektedir. İşten eve döner dönmez bebeğinizi tekrar emzirin.

–          Sağdığınız sütü muhafaza etmek için işyerinde buzdolabı ayarlamanız gerekecektir. Sağdığınız sütü, süt saklama poşetlerine koyabilirsiniz. Üzerlerine tarih ve saati not alın. Ayrıca eve dönerken sütün bozulmaması için soğutucu çanta, vs kullanmak ideal olacaktır.

–          İşyerinde süt sağdığınız için ve bu sütü taşırken asla çekinmeyin. Hatta sonraki zamanlarda aynı durumda olanları da destekleyin.

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşmak ister misiniz?Siz de yorum yapın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

genografi

Yalnız değilsiniz

  • Our History ANG AUTO PARTS Founded in 1993. It is an integrated chain supply of auto parts combined with technology & design(Hangzhou Angnuo) and trade(Hangzhou Zhuonan). It has been committed to providing the best parts, prices and customer service in the automotive aftermarket industry. Our Factory ANG AUTO PARTS has been engaged in bearing industry for more than 26 years and made international trade of bearing import and export for more than 17 years. We have our own brand \"ANG\" and applied ISO16949 certificate for certification authority. Our Product The company is specialized in automotive bearing parts&accessories and industry machine bearings, and other auto parts. Especially auto tapered roller bearings, wheel bearing, wheel hub unit, spherical roller bearings, thrust ball bearings and truck clutch release bearings. Also control arm, cv joints and other auto parts.The auto production model of hundresds of species, applicable to the different cars and trucks. Also we can customize various large non-standard products such as the most competitive products according to customers\' demands. The company is located in international city of world Hangzhou, there have convenient transportation of sea and air shipment. It is a powerful assurance for short delivery time and customer good service. Welcome to join us! Product Application ANG鈥檖roducts are utilized in automobile, industrial, vehicle and automation applications. Our Certificate The company鈥檚 products applied ISO16949 certificate for certification authority. Production Equipment Cold Extrusion Equipments; Heat Treatment Equipments; Automatic Grinding Line; Automatic Assembly Line; Precision Measurement Equipments; Endurance Laboratory. Production Market The company is exporting to 48 countries and districts, including USA, UK, Germany, CA, Austrailia, Saudi Arabia, Iran, Russia, ukraine, Poland, Spain, Italy, Turkey, Dubai, Nigeria, South africa, Brasil, Tanzania, Egypt, India, Pakistan, Ecuador, etc. And built a strong relationship in both the national and international markets.  Our Service By ceaselessly improve our quality and after-sale service, we have confidence in cooperating with every potential customer.Rear Wheel Bearing Hub Assembly For Lawn Mowers in stock website:http://www.ang-autoparts.com/ kullanıcısının profil fotoğrafı
  • oeier2v kullanıcısının profil fotoğrafı
  • ghaqua kullanıcısının profil fotoğrafı

Gruplara katılın

GİRİŞ YAP KATIL